AKTOWN İŞ ve YAŞAM MERKEZİ

A+ ofis konseptleri, konforlu rezidanslar, dünya mutfaklarından seçkin lezzetlerinin yer aldığı gastronomi merkezleri ve otel konseptiyle Yalova’nın en önemli konumlarından birinde yepyeni bir yaşam başlıyor.

PROJEYE GİT
PREMIUM LOUNGE

Yeni nesil yaşam anlayışını modern yatay mimari ile birleştiren Premium Lounge; geniş rekreasyon alanları, yüzme havuzu, cafe ve spor salonları ile tüm beklentilerinizi karşılamak üzere tasarlandı.

PROJEYE GİT
PREMIUM TREND

Premium Trend; alışveriş caddesi, geniş yeşil alanları, çocuk oyun parkurları, açık ve kapalı havuzları, sauna, hamam ve daha bir çok sosyal aktivite alanı ile tüm beklentilerinizi karşılayacak.

PROJEYE GİT
PREMIUM PLUS

Sosyal yaşam alanları, açık - kapalı havuzları, sauna & hamam, cafe ve restaurant, mini golf, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, özel güvenlik hizmeti ve daha bir çok detayın düşünüldüğü Premium Plus'ta yerinizi alın.

PROJEYE GİT
PREMIUM VISTA

Premium Vista'da komşuluk ilişkilerinin doyasıya yaşandığı, çocukların gönlünce eğlendiği, gençlerin teknolojiyle bütünleştikleri ve üç neslin bir arada keyifle yaşadığı bir dünya hayal ettik.

PROJEYE GİT
PREMIUM LOFT

Huzur dolu bir yaşam için gerekli olan tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanan Premium Loft, size ve ailenize 24 saat güvenli yaşam ve kendinizi her an özel hissedeceğiniz bir ortam sunmaktadır.

PROJEYE GİT
UĞUR OKULLARI

Uğur Okulları Eğitim kurumlarına ait olan okulu 6 ay süren bir zaman zarfında anahtar teslim yaparak işletmecilerine teslim ederek Yalova ilinde bir değerli proje bırakmanın gururunu yaşamaktayız.

PROJEYE GİT
EXCLUSIVE

Exclusive, modern ve planlı mimarinin gün geçtikçe arttığı bu bölgede, Exclusive projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle geleceğe değerli bir yatırım yapmak isteyenlerin tercihi olmuştur.

PROJEYE GİT
AYDIN KONAKLARI

Aydın Konakları sosyal yaşam alanları ve şehir merkezine yakın sakin konumu ile öne çıkmaktadır. Modern ve planlı mimarinin gün geçtikçe arttığı bu bölgede, Aydın Konakları projesi 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle geleceğe değerli bir yatırım yapmak isteyenlerin tercihi olmuştur.

PROJEYE GİT
KEMER ROSE

Kemer Rose sosyal yaşam alanları ve şehir merkezine yakın sakin konumu ile öne çıkmaktadır. Modern ve planlı mimarinin gün geçtikçe arttığı bu bölgede, Kemer Rose projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle geleceğe değerli bir yatırım yapmak isteyenlerin tercihi olmuştur.

PROJEYE GİT
GARDEN ROSE

Garden Rose sosyal yaşam alanları ve şehir merkezine yakın sakin konumu ile öne çıkmaktadır. Modern ve planlı mimarinin gün geçtikçe arttığı bu bölgede, Garden Rose projesi 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle geleceğe değerli bir yatırım yapmak isteyenlerin tercihi olmuştur.

PROJEYE GİT