1991 yılında temellerini attığımız Akyol Şehircilik İnşaat Ticaret A.Ş. olarak; Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörünün Yalova’da öne çıkan temsilcilerinden biri konumundayız. Bu sorumluluğun getirdiği bilinçle özenle çalışıyor; konut, alışveriş merkezleri, otel, okul ve yönetim hizmetleri alanlarında değer katan projeler üretiyoruz.

İstanbul-Bursa-Kocaeli altın üçgenin tam ortasında yer alan ve gerçekleşen önemli sanayi yatırımlarıyla değeri sürekli artmaya devam eden Yalova lokasyonunda inşa ettiğimiz projeler ile yaşam ve yatırım dengesine yön veriyoruz.

Yalova merkezli başlayan projelerini, ülke çapında yeni yatırımlarla genişletmeyi hedefleyen Akyol İnşaat, kaliteli yaşamın simgesi olan yapılarla müşteri odaklı çözümler üretmektedir.

“İyi bir yaşam, mutlu anların koleksiyonudur.” sloganını kendimize ilke edinerek çıktığımız bu yolda; konforlu ve sosyal bir yaşam için gerekli tüm çalışmaları yaparak sembol projelere imza atıyoruz.

Bugüne dek 1.000.000 metrekareden fazla bir alanda, farklı konseptlerde proje üreten Akyol Şehircilik İnşaat Ticaret A.Ş. olarak kendimizi sürekli geliştirmeye özen gösteriyoruz. İnşaat sektöründeki bilgi birikimimiz ile her yeni projemize daha tecrübeli yaklaşıyoruz.

Deneyimimiz ve yenilikçi anlayışımızla bundan sonraki süreçlerde de hem yatırımcılarımıza hem de ülkemize değer katmaya devam edeceğiz.

Adnan AKYOL

Akyol Şehircilik İnşaat Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı