Akyol İnşaat, kurulduğu günden itibaren yenilikleri takip ederek güçlü birikimiyle başarılı projelere imza atmaktadır. Çağdaş ve modern yaşam standartlarını sunmayı ilke edinen Akyol İnşaat, köklü geçmişiyle uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü çalışmaları ve deneyimleriyle geleceğin yaşam alanlarını inşa etmektedir. Uzman yönetim organizasyonu, profesyonel çözüm ortaklarıyla, çağımızın ileri teknolojisinden yararlanarak proje geliştiren Akyol İnşaat, gelişmiş sosyal yaşam değerlerine uygun, çevreye duyarlı, güvenliğe önem veren ve içerisinde yaşayan insanların tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayan yaşam alanları tasarlamaktadır.

Güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşayabileceğiniz yaşam alanları inşa eden ve aynı zamanda bu projelerdeki site yönetimini profesyonelce yapılması için gerekli organizasyonu kuran Akyol İnşaat'ın başarısındaki en önemli etken; müşteri memnuniyetini öncelikli ilke olarak benimsemesidir.

Yalova merkezli başlayan projelerini, ülke çapında yeni yatırımlarla genişletmeyi hedefleyen Akyol İnşaat, kaliteli yaşamın simgesi olan yapılarla müşteri odaklı çözümler üretmektedir.